Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Nem nagyon meg. ANGOL! Adott...

Nem nagyon meg. ANGOL! Adott kérdések vannak és megvannak a válaszok rá, csak még se tudom az egyik nevezetességet fogalmazásba leírni. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Na szóval van egy feladat, ami szerint a következő kérdésekre kell válaszolni : what called, where located, what look like, who built by, when completed, what made of, what used for, who discovered by, what to do??

És megvannak az alapadatok adva.

Name:Pyramid of the sun

Location: ancient city of Teotihuacan,Mexico

Desciption:pyramid with hunders steps that lead up to the site of an old temple

Built by: The Teotihuacanos

Completed: AD 200

Material: earth and red rock

Used for: for religious reasons

Discovered by: Aztecs first found the ancient city

Things to do: climp up steps to top of pyramid-admire view- can see two other pyramids and ancient road.

És négy szerkezeti egységnek kéne hogy megfeleljen:

1. Name/Location/Description

2. Historical Facts

3. Things to see/ do there

4. Recommendation.

LÉgyszives segítsetek, tudom nem annyira bonyolult, de most képtelen vagyok rá, fontos lenne nagyon!



2013. jan. 3. 16:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy 'segítsünk'? Oldjuk meg helyetted? Ejnye!
2013. jan. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!