Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Tudna segiteni angol fogalmaza...

Tudna segiteni angol fogalmazasba?

Figyelt kérdés
Nagyon regg tanultam nem is tudtam sokk mindent de elkeztem posztlicibe jarni es van angolom.elkeztem de kene egy kicsit javitani rajta.nagyon megkoszonem
2012. nov. 24. 15:25
 1/2 A kérdező kommentje:

A munkahelyem

két éve végeztem a economic gheorghe dragos iskolába., szolgáltatás szakon...sikeresen leérettségiztem ugyanabban az évben.

jelenleg könyvelöi tanfolyamot végzek. tavaly nyáron egy gyárba dolgoztam. egy kisebb kábelgyárban közel otthonomhoz.az elkészített árut becsomagolták és Németországba küldték. - a termelési folyamat több szakaszból állt ,én az áruk elökészitésében vetem részt. ennek a munkának is mint minden más munkának megvan az elönye és hátránya is. hátránya elsösorban az alacsony fizetés és hogy nagyon stresszes munka. nagyon fárasztó volt heti hat napot dolgozni. elönye hogy jó viszonyom volt kollégáimmal és főnökömmel


ezt akrtam irni es ez lett belole

My work place



Two years ago I -graduated from the Economic "gheorghe Dragos' school. Service department.

In the same year I graduated successfully. now I am doing an accountant of course. .- Last summer I worked in a factory. cable to a small factory near my home. prepared and packaged goods were sent to Germany. consisted of several stages of the production process, and I throw in the preparation of the goods.

this work is like any other work have their advantages and disadvantages.

disadvantage primarily to the low salary and very stressful job.

it was very tiring to work six days a week.

advantage of a good relationship with my colleagues and my boss was.


enyire jutotam

2012. nov. 24. 15:26
 2/2 anonim ***** válasza:
Angol szórend: alany, állítmány, tárgy, helyhatározó, időhatározó.
2012. nov. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!