Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » BŰN ÉS BŰNHŐDÉS. Mi a válasz...

BŰN ÉS BŰNHŐDÉS. Mi a válasz ezekre?

Figyelt kérdés
Milyen álmai vannak Raszkolnyikovnak? Miben hasonlít Szvirdligajlovetre? Kérlek segítsetek

2013. jan. 6. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt álmodja, hogy ő lett Péter cár utódja. Abban hasonlítanak, hogy mindketten a pszichiátriát megjárták és rémálmok gyötörték őket.
2013. jan. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces vagy és egyben egy tahó is. Itt kérdéseket lehet feltenni különböző témákkal kapcsolatban. Ha nem érzed magad elég intelligensek ahhoz, hogy megfelelj az elvárásoknak és ne primitív módon válaszolj mások kérdésére, akkor nem kell válaszolnod.
2013. jan. 16. 20:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi volt primitív a válaszomban? Ahogy látom, te nem vagy elég intelligens ahhoz, hogy elolvass egy könyvet, hanem inkább mástól várnád a megoldást. Madár :D
2013. jan. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Képzeld elolvastam a könyvet. Inkább rajtad látszik, hogy azt se tudod milyen könyvről van szó. Több lényeges álom is szerepel benne. A fogalmazásomhoz kellett volna egy segítség. Amit mellesleg ötösre értékelt a tanár, mert remekül átláttam a lényegét. Nem hiszem, hogy jó emberbe kötöttél bele. A második kérdésemet azért tettem fel, mert szerettem volna megtudni, hogy mások hogyan látták át a dolgot. Nem muszáj mindenből rögtön a legrosszabbat kiszűrni. Mondjuk egy ilyen komment huszárnak magyarázhatom.
2013. jan. 18. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!