Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Segítséget kérek tőletek...

Segítséget kérek tőletek nagyon fontos! Társadalom ismeret érettségivel kapcsolatos. Ti milyen témát választanátok?

Figyelt kérdés

Ime a témakörök.


Dresszkód (viseletek, egyenruhák, eszmék, jelképek)

Mutassa be, milyen ikonokat, szimbólumokat, vizuális elemeket használ(t) erkölcsi

elvei, tanítása megjelenítésére és népszerűsítésére egy-egy ideológiai, eszmei

áramlat!

Készítsen felmérést és/vagy interjúkat egyenruhát viselő emberekkel arról, hogyan

érinti őket ez a kötelezettség (fegyveres testületek, vasutasok, mentősök,

katasztrófavédelmisek, diákok stb.)!



2013. jan. 26. 09:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a 2. téma könnyebb, embereket megszólaltatni, riportot készíteni velük, talán színesebb is lehet azáltal, hogy többféle ember szólaltatható meg, írható le, jellemezhető.

Csak ki kell menni az utcára, pályaudvarra.

Az első túl elvont, persze, nem tudom sokat tanultatok-e erről ?

2013. jan. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mutassa be, milyen ikonokat, szimbólumokat, vizuális elemeket használ(t) erkölcsi

elvei, tanítása megjelenítésére és népszerűsítésére egy-egy ideológiai, eszmei

áramlat! < szerintem ez a legjobb, én erről tudnék sokat írni, gondolj csak Hitlerre meg a kereszt különböző variációira!

2013. jan. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen én is az előre gondoltam de valami ütős téma kéne :) ami érdekes is és lehet róla írni
2013. jan. 27. 08:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én is társadalomismeretből szeretnék érettségizni és én is az első témán gondolkozom, hogy azt fogom választani. Te már belekezdtél valamelyik írásába?
2013. febr. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Jajj én is ezt választom de nem tudom hogy kezdjek bele :(

Valaki írt már valamit?

2013. febr. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem sajnos még nem írtam semmit :( de nagyon sürget az idő csak nem tudok még jó témát nektek valami ötlet?
2013. febr. 23. 07:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!