Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lelki ismeret furdolásom van....

Árkoson Atilla kérdése:

Lelki ismeret furdolásom van. Mit tegyek? Fontos nagyon!

Figyelt kérdés
az a helyzet hogy tegnap az utcán bicikliztem egy tó mellett és átrohant előttem egy macska. én nagyon megijedtem ezért véletlen ráhajtottam a macskára és a küllők közé be akadt a feje és úgy forgott a kerék. a macska nagyon sikított folyamatosan és bele estem a tóba ami egész nagy volt. a biciklim lement a víz alá a macskával együtt. nagyon nehezen egy 20 perc múltán kitudtam szedni a biciklit a víz alól. de addigra a macska halott volt :'((( és nem tudom mit tegyek nagyon lelki ismeret furdolásom van. és ma azt álmodtam hogy megyek az utcán és hallok macska hangokat összevissza de nem látok sehol macskákat és öszintén szolva most nagyon félek.....
2011. júl. 20. 22:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
jaj szegény :/ elég bizarul hangzik ha mondjuk annyira felkavart beszélj rola masoknak barátaidnak szuleidnek jobb kiadni mint magadban hagyni
2011. júl. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
félned nem kell, csupán mélyen érintett a macskagyilkosság (ami nem semmi módon történt), és ez ezentúl az álmaidban is visszaköszön. ahhoz, hogy ez ne így legyen, túl kell tenned magad rajta. Azaz: beismered, hogy nem szándékos volt, sajnálod, hogy megtörtént és, hogy tuti jobb helyre került. Ezt követően nem kell rá gondolnod, és elmúlik :) RIP CICÓ :(
2011. júl. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
picit morbid ha igaz O.O xd ... am meg nem a te hibád, ennyit erről
2011. júl. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
igazatok van köszi :) 1. válaszolónak pedig inkább ne is írjon semmit ha csak ezt tudja!!
2011. júl. 20. 23:13
 5/14 anonim ***** válasza:
Mondd el anyunak! Anyu segít, anyu segít, anyu segít ahol tud! pápápápápá páppáráppá!. Komolyan. Anyu sokat segít ilyenkor
2011. júl. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem kell a macsekkal foglalkoznod, megdöglött, akkor megdöglött.
2011. júl. 21. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Akkor kezdj el félni, ha már mindenhol macskákat látsz. Még csak készülődnek a bosszúra. Ha rám hallgatsz, kerüld az óriásbicikliket, amiket macskák hajtanak.
2011. júl. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én most azthiszem megyek a sarokba... :S Ha velem ilyen történne... Olvasni se bírom!!! :(
2011. júl. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

most ez nem kamu? mert ha az akkor egy b.unkó p@raszt vagy és kívánom neked ugyanezt.

ha viszont tényleg megtörtént és bánod, akkor nyugi, megtörténhet ilyen. nekem régen a kutyám megölt egy csomó macskámat, és bánt, hogy nem tudtam megakadályozni.

2011. júl. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Megértem,hogy felzaktalott de ne legyen lelkiismeret furdalásod mert nem szándékos volt! Gondolj bele mostmár biztosan jobb helyen van nem árthat neki senki!! És az is lehet ha ez nem történik meg akkor egy autó elütötte volna másnap. Ki tudja? Baleset volt. Félelemre nincs okod,szerintem csak biztos nagyon megijedtél mert azért nem mindennap történik ilyen az emberrel.
2011. júl. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!