Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Nem vagyok túl jó angolból....

Nem vagyok túl jó angolból. Fogalmazást kellett írjak, de nem vagyok biztos benne, hogy helyes. Valaki elolvassa és kijavítsa nekem, ha szükséges?

Figyelt kérdés

On weekday


Weekdays are the days between and including Monday and Friday. The only days of the week that are not weekdays are the weekends, Saturday and Sunday.

I usually get up at 7 a.m.(exept at the weekends,when I like to lie in).In the morning after breakfast I get dressed,I brush my teeth and I go to school with my classmate.My favourite subject is gymnastics.

After school I go home,I eat and and I write my homework.

I don't do much housework apart from tyding my room,clearing up after dinner,taking out the trash and going to the shop.

At times I go out with my friends.

In the evening I eat,I take a bath,I play on the computer,I watch the TV and I fall asleep.


2013. jan. 29. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Hümm, ez valami Daily Routine akarna lenni? Így adta meg a tanár a címet, hogy 'on weekday' (mer' így nem jó)?

Ha nem, akkor cím lehetne inkább: Daily Routine/My Day/Weekdays - ez utóbbi a legkevésbé jó szerintem.


Weekdays are the days from Monday to Friday.

On weekdays, I usually get up at 7 o'clock. I have breakfast, then I get dressed, brush my teeth and go to school with my classmates. We have 5 or 6 lessons a day. My favourite subject is PE.

After school I go home, have lunch then I do my homework. I don't do... (szerintem ez jó)

Sometimes I go out...

In the evening I have dinner/supper, ... I watch TV, go to bed and fall asleep.


:)

2013. jan. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm.:)
2013. jan. 29. 20:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Ahogy látom, magyarul se tudsz jobban. Ez nagyobb baj.
2013. márc. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!