Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Mi lehet a különbség közöttük?

Mi lehet a különbség közöttük?

Figyelt kérdés
Az Ábel a rengetegben című könyv,és film között mi a különbség?:) Nagyon megköszönném ha valaki leírná :D

2013. febr. 3. 14:48
 1/2 anonim válasza:

Ha ezt irodalomból kaptad házinak, arra nem tudok hosszas fejtegetést írni. Nekem a könyv szenzációs volt, ellenben a film nem tetszett annyira. Olvasd el mindenképp és nézd is meg! Akkor már te is össze tudod hasonlítani.

A könyv szabadabban engedi szárnyalni a képzeletedet. A film ebben korlátoz némiképp. Hisz a filmben a rendező elképzelése kap képi megvalósítást, s Te magad, nem biztos, hogy a könyv olvasása közben ugyanúgy éled meg.

De nálam ez mindig így van, ha valamit olvastam is és láttam is, mindig a könyv győzött. (Most és mindörökké, Pillangó, Nyomorultak stb.)

2013. febr. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Kedves kérdező :D

Tudom h nem mostani a kérdés, de ha valaki nekem is tudna segíteni nagyon megköszönném :'D <3

2016. dec. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!