Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Arany virágcserép (nem nehéz)...

Arany virágcserép (nem nehéz) milyen az a bizonyos Atlantisz?

Figyelt kérdés

Őszintén bevallom...nem olvastam el. Eljutottam egy részéig, de olyan szörnyű volt, hogy nem olvastam végig.

A házi viszont a következő: Esszét kell írni "Az én Atlantiszom" címmel. Csak egy kis probléma, hogy nem tudom milyen is a könyvbéli Atlantisz pontosan. Neten alig találtam csak pár szót róla... Valaki el tudná magyarázni?


(Nem esszét kérek, mert azt simán megírom, csak tudnom kéne, hogy miről írjak.. :D)


Előre is nagyon szépen köszönöm! :)


16L



2013. febr. 4. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:
15%
Ha nem nehéz, akkor csináld meg...
2013. febr. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Annak nem nehéz aki olvasta.... -.-

Köszike a választ, nagyon hasznos volt, ezért tuti megérdemelsz egy zöld kezecskét. :)

2013. febr. 4. 18:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem ismerem a művet, de az Atlantisz szóról, illetve arról, mi volt Atlantisz, írok néhány szót.

Bár, lehet, hogy ezt tudod.

Atlasz szigete volt, vagy annak tartják Atlantiszt, amely egy különleges kontinens, vagy sziget lehetett, és Platón szerint egy természeti katasztrófa szerint elsüllyedt.

Ma is vita folyik arról, valójában létezett-e és hol lehetett ?

Ha az a feladat, hogy az "Én Atlantiszom"-ról kell írnod az esszét, szerintem a műtől függetlenül is meg lehet írni. Ehhez némi képzelőerő szükséges csak.

Atlantiszról pedig biztosan találsz anyagot, milyen csodálatos világ lehetett ott.

2013. febr. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocs ! természeti katasztrófa következtében...
2013. febr. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :)

Sajnos a műbeli Atlantisz nem egyezik meg teljesen az igazi Atlantisszal. Legalábbis értesüléseim szerint... Annyit állapítottam meg, hogy egy csodás világ....most így belegondolva talán a Candide-beli Eldorádóra hasonlít?

2013. febr. 4. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!