Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Médiából kaptunk házi feladato...

Médiából kaptunk házi feladatot. "a mésia és én"cimmel. Mit irhatnék benne?

Figyelt kérdés
segitséget és ötleteket várok:)Előre is köccike!Ugy gondolkozzatok h egy A/4es oldalnak tele kell lennie:D
2009. szept. 7. 17:38
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsika elrontottam a cimet!A MÉDIA és én
2009. szept. 7. 17:38
 2/4 anonim ***** válasza:

Annak idején nekünk is ez volt az egyik választható cím a média házidolgozatunknál XD Úgy tűnik a tanárok semmi újat nem tudnak kitalálni :D


Bár én nem ezt választottam, szerintem ez egy elég kellemes cím, olyan szempontból, hogy "rizsázni" sokat lehet róla - egy A/4-es oldalt szerintem meg fogsz tudni tölteni ;)


Én egy ilyen címmel elsősorban arról írnék, hogy a média egyes médiumai közül milyen viszonyban vagy. Nézel-e tévét, ha igen, mennyit, milyen műsorokat, internetezel-e, ha igen, mennyit, leginkább mire használod, olvasol-e újságot stb... És persze mindegyikről a kialakult véleményedet. (Pl. én írnék arról, hogy az internet nagyon jó dolog, csak veszélyes is lehet, mert valótlan tartalmak is kerülhetnek fel rá, de mondjuk egy nyomtatásban megjelent információ jóval megbízhatóbb) Szóval te melyiket tartod hasznosnak, melyiket kevésbé, milyen előnyeik és hátrányaik vannak... és persze hogy ne köthessenek bele (mondjuk olyanokkal, hogy a médiáról írtál, és nem a "médiáról és magadról"), érdemes sok "véleményem szerint"-et, "szerintem"-et, meg hasonló töltelékszavakat beletenni, ami érzékelteti, hogy itt igenis rólad is van szó, nem csak a médiáról ^^


Én így oldanám meg, remélem sikerül megbirkóznod a feladattal ^^ Sok sikert!

2009. szept. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszike a tippeket és a segitséget:)Megfogadom őket!Sokat segitettél!Puszika:P
2009. szept. 7. 18:26
 4/4 anonim ***** válasza:
a mi média tanárunk egy idegbeteg f*sz
2010. máj. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!