Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Akik jók angolból, kérem...

Akik jók angolból, kérem segítsenek lefordítani nekem egy mondatot, nem bírkozóm meg vele egyedül! (? )

Figyelt kérdés

Tehát a mondat: Presumably it the atomic bomb had not worked as well as did it did , we might have been tsunami-ing people., said Mr. Waru.


Többen is írhattok, nem árt ha több fordítást is látok a mondatból! Ja és mindenkit felpontozok!!:D



2013. febr. 26. 19:45
 1/8 anonim válasza:

Hiába voltam félévkor "jó" (4)-es

ettől függetlenül én rossz vagyok angolból,de megpróbálok neked alkotni!


Feltehetőleg az atombomba nem működött

valamint nem tette (hm?)

Mi talán szökőár ?? embereket(??) mondta Mr. Waru


Én elképzelésem,de majd valaki jobb megmondja mi a jó..

hogy talán a szökőár jött volna az emberekre..

Nemtudom,szar vagyok:/

2013. febr. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nembaj, köszönöm, hogy írtál, már ez is segít valamennyit.

Fel is pontoztalak, ahogy ígértem!:D


JÖHETNEK MÉG A VÁLASZOK, MINDENKIT FELPONTOZOK!!!!!

2013. febr. 26. 19:56
 3/8 anonim ***** válasza:
egy kicsit helytelen az alap mondat de valami ilyesmit jelent: feltételezhetően az atom bomba nem működött úgy ahogy kellett volna, az embereket meg szökőárazhattuk volna -ez szerintem így azt jelentené hogy az embereket nagy csapás érhette volna- -mondta Mr Waru-.
2013. febr. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
jah közben rájöttem, szerintem az óceánon robbantottak volna és túl közel lett volna az atom bomba és úgy szökőár sújtott volna az emberekre
2013. febr. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Presumably it the atomic bomb had not worked

as well as did it did"- nem"it" hanem "if"

2013. febr. 28. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A helyes mondat így van: "Presumably if the atomic bomb had not worked as well as it did, we might have been tsunami-ing people," said Mr Waru.

És többek közt itt található: [link]

És ezt jelenti: "Feltehetőleg, ha az atom bomba nem működött volna olyan jól ahogy működött, akkor esetleg cunámival árasztottuk volna el az embereket."

2013. febr. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Valami nem kiraly a mondatban..

De valszeg:


Feltetelezhetoen, ha az atom bomba nem mukodott volna ugy, ahogyan ezt tette, valoszinuleg mi "megcunamiztuk" (tsunamit zuditottunk volna) volna az embereket,monda Mr Waru. )ha mar szlengben hasznalta az elontjuk szokoorral az embereket)

2013. márc. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ha rosszul írtam le a mondatod, bocsánat, csak kicsit fáradt voltam.. :D

Egyébként köszönöm a válaszokat! :)

2013. márc. 2. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!