2 hónap alatt fel lehet készülni az emelt szintű informatika érettségire?

Figyelt kérdés

C#-t tanulnék, ennyi idő alatt fel tudnék készülni programozásból az érettségire? Plusz a többit is át kellene nézni rendesen, meg megtanulni.


Bejelentkeztem emeltre, mert jól jönne a +50 pont, de van közepem 88%-os.


Szerintetek belevágjaka tanulásba, vagy már késő? ( a többi tárgyból is tanulni kéne)



2013. márc. 5. 19:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Te tudod mire van időd,és mennyire tudsz gyorsan tanulni...jól gondold meg sztem....mert ha elszúrod...?!
2013. márc. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Próbáld meg
2013. márc. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Már nem tudod visszamondani

a vizsgát (ha jelentkeztél)

2013. márc. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha van könyved

megpróbálhatod

2013. márc. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom,melyik tanárnál fogsz

vizsgázni,de azt is szokták osztályozni,

hogy annakidején bent voltál-e órán

(ha "emlékeznek" rád,az jó)

2013. márc. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem tudom visszamondani, de mivel van középszintűm belőle, és ahova megyek továbbtanulni, oda nem kell, ezért az számít a pontokba, amelyikkel jobban jövök ki. Azt megtehetem ilyenkor vajon, hogy egyszerűen nem megyek be az érettségire?



És egy teljesen ismeretlen helyen fogok érettségizni, nem a saját sulimban.

2013. márc. 5. 21:20
 7/10 A kérdező kommentje:
* ahova megyek továbbtanulni, oda nem kötelező az emelt
2013. márc. 5. 21:20
 8/10 anonim ***** válasza:
hát én nem tudom :D
2013. márc. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mennyire megy a programozás? Tanultál már egyáltalán?


Az az igazszág, hogy én 3 éve tanulom de nem vágnék bele az emeltszintűbe pedig jól megy.


Ha jelentkezel nem bírod visszamondani. Ha nem tudsz programozni honnan vagy benne biztos, hogy menne? Nem megy mindenkinek. Ezt saját tapasztalatból láttom. Nekem megy de láttom a csoporttársaim, hogy mennyire szenvednek vele.

Meg van hogy hány százalékra kell teljesíteni az emeltszíntű érettségit, hogy megkapd azt a plusz 50 pontot. Azt kalkuláld bele, hogy ha megcsinálod és nem lesz meg az a bizonyos százalék akkor nem kapod meg. Szóval egy erősebb középszintűvel jobban jársz mint egy gyenge emelttel.

2013. márc. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, ezt nagyon jól tudom. :) Most itt az a kérdés, hogy elkezdjek e gőzerővel tanulni, vagy koncentráljak inkább a többi tantárgyra.
2013. márc. 7. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!