Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Olyan problémám volna, hogy...

Olyan problémám volna, hogy volt nekem egy 500 GB winchesterem, ami sajnos tönkre ment. Eltelt már 5 hónap és semmit nem küldtek nekem vissza. Kihez lehetne ilyen esetben fordulni?

Figyelt kérdés

A winchester 500 GB Western Digital, 7200 rpm-es, 32 mb volt.

Ismerősöm küldte vissza a winchestert, mert sajna nekem semmi pénzem nem volt akkor.. nem lett rossz helyre küldve.. Most már szerintem van három éve, hogy vettem a winchestert, (Még akkor 12 eFt-ért) viszont amikor vissza lett küldve, volt még rajta garancia. Levéllel tudom bizonyítani, hogy mikor lett elküldve, továbbá hogy mikor volt véve, persze az is, hogy 3 év garancia volt rajta. És nem reagáltak semmit.

Volt hogy sikerült elérnem így valakit a telefon számukon, de viszont beígért nekem a koma egy winyót, de végül nem jött semmi.

Egyébként Budapestről rendeltem a SZAMITÓGEPALKATRESZ.HU weboldalról, az ő üzletükből.

Mit lehetne csinálni velük?

Járna egy új winyó, szóval ez így elég necces, hogy bukjak a nyomi barmok miatt.

Előre is köszönöm a segítséget.

Még az érdekelne, másnak volt e gondja velük?



2013. febr. 18. 09:41
 1/1 anti paladin ***** válasza:
Csak tippelek de általában beválik ha az ember korrekten megfenyegeti őket a fogyasztóvédelemmel. Esetleg a Tékozló Homár nevű fogyasztóvédelmi blogot is be lehet vonni a sztoriba, többször előfordult, hogy az ott megjelenő poszt miatt meghátrált egy-egy cég.
2013. febr. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!