Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Holnapra írnom kell pár...

Holnapra írnom kell pár mondatot arról, hogy miért tetszett a Nagyenyedi két fűzfa című mű. De nem is tetszett. Mit írjak? Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Pár mondatot tudnátok nekem írni arról, hogy nektek miért tetszett? Mert nekem fogalmam sincs, mit írhatnék...

Köszönöm szépen előre is!


2013. márc. 10. 20:37
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt mondta a tanár, hogy azt is írhatom, hogy nem tetszett, csak indokoljam meg miért... De annyit tudnék indoklásnak adni, hogy nem az én stílusom. De ezt mégsem írhatom... :|
2013. márc. 10. 20:39
 2/9 anonim ***** válasza:
Könyörgöm, legyen már némi fantáziád... írd le, hogy neked túl lassú, túl ilyen, túl olyan, nem tetszett benne ez vagy az. De azért biztos volt 1-2 dolog, ami tetszett is, ezeket is mindenképpen jegyezd meg. 8-10 mondatot csak össze tudsz hozni.
2013. márc. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
KönyörgöK, értsék már meg az ilyenek, hogy azért teszek fel ide kérdést mert NEM JUT AZ ESZEMBE SEMMI, és segítség kell, de ez már nem az első volt, hogy kérdeztem és leb*sztak itt. Ide se jövök többet.
2013. márc. 10. 20:50
 4/9 anonim ***** válasza:
2013. márc. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Akkor írd azt,

h "érdekes volt"

2013. márc. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az tényleg nem jó,

ha azt írod h "nem tetszett"

2013. márc. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Na de a történet sem tetszett(?)!


(Mert itt nem "stílus"-ról kéne írni)

2013. márc. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A cselekményről kéne valamit

írnod

2013. márc. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2013. márc. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!