Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Az internet kommunikációs...

Az internet kommunikációs veszélyeiről kell írnom 10 perces előadást. Elég nagy bajban vagyok eddig. Tudna segíteni valaki?

Figyelt kérdés
2009. szept. 14. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Kommunikációs veszélyeiről? Konkrétabban? Mert így pl ilyeneket tudok írni, hogy a pedofil bácsik a chat oldalakon, vagy a vírusos spam e-mail-ek, ilyenek. Vagy a különböző oldalak, ahol mindenki eladhatja a dolgait, aztán átutalod a pénzt és nem kapsz semmit. stb.
2009. szept. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kezdésnek ajánlom figyelmedbe az alábbi érdekes cikket:


[link]


Sok sikert.

2009. szept. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
konkrétan a kémprogramokat már leírtam. de amit írtál a pedofil bácsis :D azt sztem ink nem írom bele :D de köszi a tippeket :P :D
2009. szept. 14. 15:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagy veszély hogy sokan másnak adják ki magukat mint akik pl. egy 50 éves férfi egy 20 évesnek és így szerez ismerősöket.
2009. szept. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gondolj bele, sokan kiadják az adatukat, fényképüket, aztán mások ezzel mennyire vissza tudnak élni. Az egyik ismerősöm fotóját több adatlapon is megtaláltuk, ráadásul külföldi lapon is. Tehát akárki bőrébe lehet bújni és ez elég veszélyes.
2009. szept. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!