Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Nektek milyen idézet tetszik...

Nektek milyen idézet tetszik ami a középiskolai ballagáshoz passzol?

Figyelt kérdés
Nemsokára el kell készíteni a ballagási meghívókat, és ehhez szeretnénk egy idézetet találni, és kíváncsi lennék más véleményére is.
2013. márc. 12. 17:30
 1/4 anonim válasza:

"Útjaink százfelé válnak,

De szívünk egy célért dobog,

Nekivágunk a küzdelmes mának,

És épít karunk egy szebb holnapot..."

(Arany János)



"Holnappal ne törõdj, messze ne álmodozz,

Légy víg, légy te okos, míg lehet, élj és örülj.

Míg szólunk, az idõ hirtelen elrepül,

Mint a nyíl s zuhogó patak."



Itt egy jó oldal: [link]

2013. márc. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
"tanulni kell, mert a tanulásba fektetett munka mindig meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből pálinkát lehet főzni".
2013. márc. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1 köszi szemezgetek akkor majd arról az oldalról, de amit írtál az is tetszett:)


#2 köszi ismerem, de szerintem osztályfőnököm (aki egyben az angol tanárom is) érettségi előtt ezt nem nagyon díjazná :D

2013. márc. 12. 20:31
 4/4 anonim ***** válasza:

én ezeket választottam a tavaly ballagóknak :)


A világ megismerése érdekes, hasznos, gyönyörködtető, félelmes vagy tanulságos; önmagunk megismerése a legnagyobb utazás, a legfélelmesebb felfedezés, a legtanulságosabb találkozás.

Márai Sándor


Jegyezd meg jól, de ne csüggedj soha, remény, csalódás, küzdelem, bukás, sírig tartó nagy versenyfutás. Keresni mindig a jót, a szépet, s meg nem találni - ez az élet.

Madách Imre

2013. márc. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!