Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » NOA diagram tervezés, projektm...

NOA diagram tervezés, projektmenedzsment, hogyan?

Figyelt kérdés

1143-06/1-es modulból fogok vizsgázni, és a régebbi feladatsorok nézegetése közben egy NOA digramos dolgot nem igazán értek, addig megvan, hogy mit hogyan kell kiszámolni, de van egy kis ellentmondás a javítókulcsok között:

az egyiken a tevékenység kezdési időpontja: 0, időtartama:5, befejezés: 5, a másiknál, kezdés: 1 idítartam: 5 befejezés: 5.

Mért ugyan annyi, a neten nézelődve persze mindegyikre találtam példát, melyik a jó, és miért?



2013. márc. 14. 15:03
 1/3 A kérdező kommentje:

Itt van a két javító kulcs:

[url= [link]


[url= [link]


Az egyiknél a legkkorábbi kezdés 0, az időtartam 1 és a legkorábbi befejezés 1, míg a másiknál: a legkorábbi kezdés:1 az időtartam:5 a legkorábbi befejezés: 5, és ez az eltolódás a két ábra között végigmegy az egész ábrán, egyszerűen nem értem, miért?

2013. márc. 14. 15:56
 2/3 A kérdező kommentje:

Bocsi, mégegyszer a linkek:

[link]

[link]

2013. márc. 14. 16:01
 3/3 A kérdező kommentje:

Remélem nem csak magamban beszélek :)

Ahogy nézegettem (az interneten található példákban), ha 0 a kezdési idő, akkor simán csak összeadódik a legkorábbi kezdés, és az időtartam, viszont, ha mondjuk 1-el kezdődik, akkor az egyet mindig ki kell vonni a legkorábbi befejezésből??? Ez miért van?

2013. márc. 14. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!