Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Lécci írjatok az arany emberbő...

Lécci írjatok az arany emberből olyan valamit, amiből 7 vagy 8 darab van?

Figyelt kérdés
Történet piramist kell csinálnunk belőle,ami azt jelenti,hogy kell 9 szintet csinálni,és mindegyik szintre annyi fakkot kell csinálni, ahányas szinten vagyunk.Pl.:a harmadik szintre 3 dolog kell,én a 3 főszereplőt írtam(Tímea,Noémi,Tmár).Ilyesmi az arany emberrel kapcsolatos dolgok kellenének a 7. és 8. szintre

#házi feladat #Az aranyember #történet piramis
2013. márc. 15. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:

És a többi szintre mit írtál?

Azért kérdezem, mert pillanatnyilag ötletem sincs.

Talán ez segítene.

2013. márc. 16. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a 9.szintre 9 mellékszereplőt,a negyedik szintre a fontosabb állatokat(fogas király,almira,narcissza,fehér cica),a hatodik szintre hat helyszínt,az ötödik szintre 5 fontos tárgyat.
2013. márc. 16. 07:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Van egy jobb ötletem.

A 9. szintre írhatnád ezt, és akkor a 7. és 8. szintre az általad írt 9 mellékszereplőből 7-et vagy 8-at ki tudsz választani.


"Kilenc teríték előtt a pompásan feldíszített asztalon egy-egy fehér rózsabokréta állt, üvegharanggal letakarva; a legutolsó még friss, ma szakított virág, a többiek aszú, halavány, száraz rózsacsokrok.


- Íme itt vannak azok mind, akik engem Timéa napján meg szoktak köszönteni, évről évre; ezek az én Timéa-napi vendégeim. Kilencen vannak. Akar ön tizedik lenni közöttük? Akkor mind együtt lesznek, akiket erre a napra meghívtam.


Az őrnagy szótlan boldogsággal szorítá a szép kezet ajkaihoz. Aztán eltakarta kezével szemeit.


- Az én szegény rózsáim!..."

2013. márc. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi!! :)
2013. márc. 17. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!