Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hol találom meg ezt az oldalt?

Hol találom meg ezt az oldalt?

Figyelt kérdés

úgy hallottam, hogy valahol meg lehet találni biológiából az összes érettségi feladatot témakörökre lebontva. tehát nem érettségi időszakokra lebontva, ahogy az oktatas.hu-n van, hanem témákra pl az összes genetikával kapcsolatos feladatot megtalálom egy helyen. hol van ez az oldal? (már ha egyáltalán van ilyen :D)

köszönöm :)



2013. márc. 27. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Tanjcsitok nem tudja?
2013. márc. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tancsi
2013. márc. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
egyik osztálytársamtól hallottam, de vele most sajnos a szünet miatt nem tudok beszélni :)
2013. márc. 29. 11:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Sikerült megtudni?
2013. ápr. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
sajnos nem :/
2013. ápr. 4. 21:38
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem a biológia érettségik témakör szerinti válogatásai egy nemrég megjelent könyvben vannak meg. A címe ez: Biológia lépésről lépésre (A kétszintű biológia érettségi feladatok tematikus válogatása 2003-2012-ig)

A könyvhöz jár egy CD, azon vannak a megoldások + a középszintű feladatok, a könyv pedig az emelt feladatokat tartalmazza. És külön témakör szól a genetikáról.

Lehet, hogy a neten is fent van valahol, de ezt sajnos nem tudom. Mindenesetre ha nem találod, akkor javaslom a könyvet.

2013. ápr. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!