Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Betételhelyezés a szakdolgozat...

Betételhelyezés a szakdolgozatom címe anyagot keresnék hozzá. A többit lent. Van anyagod hozzá?

Figyelt kérdés
Ha van hozzá valamilyen anyagod azt nagyon nagyon megköszönném nem egy egyszerű téma de azért anyir nem is bonyolult csak eddig nem találtam hozzá sok anyagot. Az egyetemi könyvtárba meg beiratkozni kész rablás:( ha valaki tudna segíteni nagyon hálás lennék:) címem: jucuskacicuska@freemail.hu
2009. szept. 20. 14:31
 1/2 anonim ***** válasza:

miért lenne rablás???mennyi nálatok a könyvtárhasználati díj???nálunk pl.semennyit nem kell fizetni...még sose voltál ott,pedig nemsoká végzel????ha ennyit nem ér meg neked a szakdolgozatod,akkor mit keresel az egyetemen??


igenis iratkozz be,ott találsz anyagot az tuti!

2009. szept. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
4 ezer forint a beíratkozás. nekem ez egy kiscit sokpersze városi önyvtárba be vagyok iraktozva oda csak egy ezres de ott nincs anyag hozzá.
2009. szept. 30. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!