Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Teljes indukció - Elmagyarázná...

Teljes indukció - Elmagyarázná valaki?

Figyelt kérdés

Valaki legyen olyan kedves és magyarázza már el nekem, mert nem értem...

Azt tudom, hogyan működik nagyjából, de amikor olyat kell bizonyítani, hogy osztható xy számmal azt már végkép nem tudom...

Jöhet az elejétől, mert sajnos nem vagyok vele tisztába még most sem...


2009. szept. 21. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:
2009. szept. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kösz, de ez volt az első, amit megnéztem, nem matek blablara, hanem magyarázatra lenne szükségem...
2009. szept. 21. 15:19
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Amikor az elektromos tárgy és az elektromos mező is mozgást végez, ez általában forgómozgás


17/F

2009. szept. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

te 17F :D ez matek és nem fizika, köze nincs a fizikai indukciókhoz:D


kérdező: kicsit konkrétabban fel tudod tenni a kérdést? az első 2 lépést érted, és csak a tényleges bizonyítást nem? vagy az egészet sem?

2009. szept. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A mágneses indukció nem egyenlő a teljes indukcióval...

onnantól nem értem, amikor már n+1 van, illetve, amikor nem a valamivel való egyenlőséget, hanem a valamivel való oszthatóságot kell bizonyítani.

2009. szept. 22. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!