Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Segítség a németre fordításban!?

Segítség a németre fordításban!?

Figyelt kérdés

Rövid fogalmazás a telefonról:

A telefon manapság nagyon fontos szerepet játszik a fiatalok életében.Telefon nélkül sehová sem mozdulnak.Általában SMS-re,hívásokra és internetezésre használják.Én a telefonomat hívásra netezésre és időpontok megbeszélésére használom.Az ember egy régi telefonnal kellemetlenül érzi magát.Az én életemben nagy szerepet játszik a telefon a buszozás miatt,de játszani is szoktam rajta.A telefon mindig kéznél van így a fontos tevékenységeket nem kell az embernek abbahagynia.Egy új telefon meglehetősen drága és a számlák is magasak.

Köszönöm szépen!:)



2013. ápr. 8. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Handy spielt heutzutage eine sehr wichtige Rolle in dem Leben der Jugend. Sie gehen ohne Handy nirgendhin. In allgemeinen benutzen sie das für SMS senden, Aufrur und surfen auf Net. Ich benutze meine Handy für telefonieren, surfen auf Net und besprechen Zeitpunketen. Man fühlt sich mit einem alten Handy unangenehm. Handy spielt in meinem Leben eine große Rolle wegend der Fahrt auf dem Bus aber ich spiele auf dem Handy regelmäßig. Das Handy ist immer zuhanden so muss man die wichtige Wirksamkeiten nicht unterlassen. Ein neues Handy ist ganz teuer und die Rechnungen sind auch hoch.


Nem garantálom a nyelvhelyességet és a szavakat :) régen elég sokáig tanultam németet, azonban már régen használtam komolyabban :) azért remélem jó lesz :)

2013. ápr. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Das Telefon spielt heutzutage iene grosse Rolle im Leben der jungen Leute. Ohne Telefon gehen sie fast nirgendwohin. Si ebeutzen es meist um SMS-Nachrichten

zu senden, um jemanden anzurufen und um ins Net zu gelangen. Ich benutze mein Telefon auch zum ANrufen, um ins Netz zu gehen und umTermine zu vereinbaren.

Man fühlt sich mit einem alten telefon schon unwohl

In meinem Leben spielt das Telefon eine grosse Rolle

wegen dem Busfahren, aber manchmalbenutze ich es auch zum Spielen. Das A telefon manapság nagyon fontos szerepet játszik a fiatalok életében.Telefon nélkül sehová sem mozdulnak.Általában SMS-re,hívásokra és internetezésre használják.Én a telefonomat hívásra netezésre és időpontok megbeszélésére használom.Az ember egy régi telefonnal kellemetlenül érzi magát.Az én életemben nagy szerepet játszik a telefon a buszozás miatt,de játszani is szoktam rajta. Das Telefon ist in "Reichweite",so dass man wichtige Tätigkeitern nicht zu unterbrechen braucht. Einneues Telefon kostet ziemlich viel und auch die Rechnungen sind hoch.

2013. ápr. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az elsöt kijavítom, a másodikban több a hiba...:)

--------------


Das Handy spielt heutzutage eine sehr wichtige Rolle im Leben der Jugend. Sie gehen ohne Handys nirgendswohin. Im Allgemeinen benutzen sie es zum SMS senden, zum Anrufen und surfen im Net. Ich benutze meine Handy zum Telefonieren, surfen im Net und zum Absprechen der Zeitpunkten. Man fühlt sich mit einem alten Handy nicht mehr Wohl. Das Handy spielt in meinem Leben eine große Rolle bei der Busfahrt, aber ich spiele auch auf dem Handy regelmäßig. Das Handy ist immer zur Hand, so muss man die wichtige Handlungen nicht unterbrechen. Ein neues Handy ist ganz (schön)teuer und die Rechnungen sind auch hoch.

---------------

Némely mondatot magyarul is másképp írnék, hogy jobban lehessen németre fordítani.

2013. ápr. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

köszönöm a kritikát! :D tényleg, mert már tökrég nem használtam komolyabban a németet és azért látom h igaz van benne hiba de nagyjából jó..

első voltam :)

2013. ápr. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:D
2013. ápr. 9. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!