Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogyan kell ezt a német házi...

Igabcsy kérdése:

Hogyan kell ezt a német házi feladatot megcsinálni?

Figyelt kérdés

Valaki legyen szíves segítsen. Előre is köszi.


[link]


2009. szept. 24. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

1 éve tanulok németet de pontosan énsem tudom, valami szabadidőről meg találkozóról van szó, ja meg az " es tut mir leid" vagyis ami azthiszem (sajnálom).

Szóval és arra következdetek (azokból is amit ott nagyjából lefordítottam), hogy levelet kell írni arról hogy mit is lehet ott csinálni, de nem értem hogy miért kell levelet írni a barátnak ha a barát nem tud eljönni.

Szóval írd meg ezt a levelet, hogy mit lehet a Boodensee szabadidőközpontban csinálni :)

2009. szept. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A bevezető arról szól,hogy eltöltesz egy szabadidőközpontban egy hétvégét a Bodeni tó mellett.

A barátoddal töltenél el ott időt,de sajnos a barátod nem tud menni.

Írj 60-70 szavas rövid levelet arról,hogy miket lehet ott csinálni.

2009. szept. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

Én is azt nem értettem, hogy kinek kell címezni a levelet? A barátnak aki nem tudott eljönni, vagy valaki másnak. És azt sem, hogy a képek felhasználásával mit lehet ott csinálni vagy a képeken kívül mit lehet ott csinálni.

Na mindegy.... írtam valamit, és már be is adtam. Majd a tanár eldönti, hogy jó-e...

Köszi mind a kettőtöknek.

2009. szept. 26. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!