Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Megnéznéd, hogy nálad működik-...

Megnéznéd, hogy nálad működik-e rendesen ez a link? Mi a tapasztalatod, fut rendesen? A csúszkával n értékét változtatva váltanak az oldalak?

Figyelt kérdés

A link: [link] szaldobagyi.hu/matek/13_04_15_b. html

A kérdező, akinek a megoldást készítettem arra panaszkodik, hogy nem tudja megnézni, ezt a hibaüzenetet kapja:

[link]

Mit lehetne neki javasolni, hogy láthassa a választ?



2013. ápr. 29. 20:12
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

Elnézést! A link "szétment". Helyesebben:

[link]

2013. ápr. 29. 20:15
 2/23 anonim válasza:
Nekem sem működik.
2013. ápr. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 bongolo ***** válasza:

Nekem megy rendesen.

Nem tudom, próbálja meg a Java-t frissíteni, hátha az segít.

Nálam ez a verzió van: SE 7 U21 10.21.2.11

2013. ápr. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Nekem azt írja hogy telepítsem hozzá a Java plug-int, tehát valószínűleg működne, ha frissíteném.
2013. ápr. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
Sajnos nálam se működik a link,Java frissítést kér,próbálom frissíteni,de nem talál frissítést.Kézi telepítést ajánlja fel,de Én sajnos nem értek annyira a gépemhez,hogy kézileg keressek frissítéseket.
2013. ápr. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat.

Akinél a Java telepítése/frissítése szükséges:

[link]

címről indulva nekem kb. 10 perc alatt levégezte a legutóbbi frissítést. Gondolom, sok alkalmazáshoz hasznos.

2013. ápr. 29. 20:53
 7/23 anonim válasza:

Frissítettem a link alapján a JAVA-t ,és a linkre kattintva egy új ablakban "Függvényvizsgálat:"jelenik meg és a JAVA ikon körül forog egy kör szerű forma,1 pár percig és utána ezt írja ki:Error.Click for details

Így sajnos nem nyitja meg nekem sem.

2013. ápr. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

#7 -nek is nagyon köszönöm, hogy megpróbálta. Érthetetlen a probléma, korábban nem jeleztek ilyet. Ha valakinek lenne ötlete, hogy mi lehet az ok?

Gondolom, nem lehet az általam készített munkalap a felelős a hibáért. Akinek van kedve segíteni, itt sok GeoGebra munkalapot talál:

[link]

Gondolom, azokkal is ez a tapasztalat.

2013. ápr. 29. 22:24
 9/23 anonim ***** válasza:

A kérdésben említett link nálam sem fut, pedig két napja frissítettem a Java-t.

Megpróbáltam a később ajánlott oldal néhány feladatát, azok csont nélkül futottak.

Az op.rendszerem: XP SP2


DeeDee

*******

2013. ápr. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tapasztalatokat.

Egyre rejtélyesebb a dolog. A gépemen három böngésző program van, mindegyiken más tapasztalatokat szerzek, és a jelenségek időben is változnak. ( A böngésző beállításának változtatásai és az újraindításuk után.)

2013. ápr. 30. 00:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!