Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Szerintetek milyen pazar lett...

Szerintetek milyen pazar lett a fogalmazásom (amit holnap le kell adni)?

Figyelt kérdés

A haza az otthonom, ahol születtem, ahol megtanultam járni, beszélni, ahol élek.

A hazámat szeretem,mert itt vannak szeretteim,a családom, a rokonaim és a barátaim.Csodálatos az anyanyelvem amelyre a szüleim tanítottak, s amelyre majd gyermekeimet tanítom.Szeretem ezt az országot, amelynek küzdelmes múltja van, és büszke vagyok azokra az emberekre, akik életüket adták azért, hogy mi már egy szabad országban élhetünk.Magyarország kicsi ország,de csodálatos tájai vannak.

A hazám kedves a szívemnek, itt szeretnék élni és meghalni.



2013. máj. 15. 16:30
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
meg elfelejtettem a bekezdést(de a könyvben nem), de attól a fogalmazásom jó lett?:)
2013. máj. 15. 16:33
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ,de írhatnál a konyhájáról is ,ha belefér. De amúgy jó
2013. máj. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Olyan, mint egy fidesz propaganda szöveg. Nem attól vagy magyar, mert hátrafelé nyílazol, pick szalámit zabálsz és kalocsai hímzéses a ruhád. Ezt próbáld meg egyszer felfogni.
2013. máj. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik

(Meleg hangvételű)

2013. máj. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Még talán az éghajlatról írhattál volna

Hogy milyen klassz idő szokott lenni

(tavasszal meg nyáron) Meg milyen jó a föld, mindenféle dolgok megteremnek benne

2013. máj. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
kedves #3 kommentelő!de attól jó?
2013. máj. 15. 16:51
 7/12 A kérdező kommentje:
de Levente(az osztálytársam) szerint 5*-ös
2013. máj. 15. 16:52
 8/12 A kérdező kommentje:
csak leszarjátok az egészet
2013. máj. 15. 16:53
 9/12 anonim ***** válasza:

Tárgyi tévedések is vannak benne: "Magyarország kicsi ország" nos a 249 független orszég/terület között a 110. helyen van Magyarország a területét nézve.


A szabad országról is vitázhatnánk, hogy egy ledarált Alkotmánybíróság után, egy pártállami időket idéző közszolgálati tévé, bíróságok elfoglalása után mennyire is vagyunk szabadok.

2013. máj. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Próbáld meg kicsit jobban tagolni

A vesszők után hagyj egy betűnyi helyet

2013. máj. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!