Hogyan lehet megtanulni, egyáltalán lehet-e naponta 5 tételt (25 A/4-es oldal)?

Figyelt kérdés
15 tételem van, hétfőig kell megtanulnom, a célom az ötös lenne. Összesen 75 oldal az anyag.
2013. máj. 22. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolom az eddig tanult anyagból kell vizsgáznod. Nos nem kell "megtanulnod" a 75 oldalt, csak feleleveníteni a tanultakat. Én ezt se soknak, se nehéznek nem tartanám
2013. máj. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én 4 nap alatt készültem fel a teljes szóbeli érettségimre, akkoriban még nem nagyon volt előrehozott. És ahhoz képest nagyon jó lett, egy 4-es a többi 5-ös. Úgyhogy hajrá, simán meglesz! :)
2013. máj. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
23%
Én egyetemen egy éjszaka alatt megtanultam 20 tételt is.
2013. máj. 23. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
utolsó: biztosan jó mélyen bevésődött a kicsi agyadba a 20 tétel/éj. gondolom másnap levizsgáztál belőle, harmadnap meg azt sem tudtad, hogy a téma mi volt.
2013. máj. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
hát meg gondolom már a tanár fejében megvolt előre a jegy . Ez az egész szóbeli arról szól ,hogy veszi a tanár az évközi munkád megnézi írásbelid milyen lett és alakul egy véleménye rólad aminél jobbat pl nem lehet szerezni viszont rosszabbat is akkor ha nagyon nem tudsz értelmeset nyögni . Amúgy ha 5öst akarsz akkor időben kellett volna észlelned hogy közeledik a vizsga , de végülis olyan sokat am. nem kell tudni . Én 4 esre szóbeliztem mindenből úgy hogy nem tanultam érettségire és két olyat húztam amit nem is vedtünk évközben hanem csak úgy hablatyoltam valamit .
2013. máj. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem vedtétek?
2013. máj. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!