Kérlek segítsetek..nagyon megköszönném!:)
2013. máj. 28. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Könyvet csapd fel, és keresd ki az ide vonatkozó képletet.
2013. máj. 28. 19:20
 2/3 anonim ***** válasza:

képlet: P=W/t tehát: P= 10000/600

megoldás: 16,66 W(watt)

2013. máj. 28. 21:05
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!_)
2013. máj. 30. 11:47