Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » A feladatom egy angol fogalmaz...

A feladatom egy angol fogalmazás megírása, melynek a tételmondata ez: A robotok uralják-e majd 100 év múlva a világot?

Figyelt kérdés

Írnom kell egy kb. 1 oldlas fogalmazást, arról, hogy a robotok uralják-e majd 100 év múlva a világot, de nem tudom, hogyan kezdjem el, mert azt is megadták, hogy összefüggően először az ellene majd a mellette szóló érveket fogalmazzam bele vagyis meg. Nem tudom hogy kezdjem vagy mik lehetnek jó érvek? Szerintetek hogyan kéne megírnom?

(kérlek csak normális kommenteket írjatok)


2013. máj. 30. 19:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem egy rövid bekezdésben először mindenképp írj arról, hogy a jövő változik, és h korábban is sokfélét képzeltek (pl. Vissza a jövőbe 2.-ben 2015ben már repülő csizmák meg autók voltak, ha jól emlékszem), meg arról, hogy ez egy nehéz kérdés, nem egyszerű válaszolni rá.

Tárgyalásban nyilván mellette és ellene érvek, én a mellettével kezdeném. (Bocs, de most nincs energiám konkrét érvekhez, ha esetleg azok is kellettek volna). Befejezésben pedig írd le, hogy te emlyik oldalon állsz és miért. Remélem, legalább egy kicsit hasznos volt a válaszom.

2013. máj. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. jún. 4. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!