Őskori szaporodás?

Figyelt kérdés
Töriből kellene erről minél több infót szereznem, de igazából azt se tudom, hogy keressek rá erre. Valami olyat magyarázott a tanárunk órán, hogy az állatokat utánozták és eleinte hátulról csinálták, majd jött a misszionárius póz, a nevét is onnan kapta, hogy a misszionáriusok tanították nekik vagy hogy - nem igazán figyeltem. De a lényeg, hogy ilyesmi dolgokat kellene összeírnom. Tudnátok valami oldalt linkelni ahol írnak erről, vagy ti mondani néhány dolgot?
2013. jún. 14. 13:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nem mondod, hogy töriből ezt vesézitek ki!

Ennyi erővel a konyhaművészet fejlődését is tanulhatnátok az őskortól. :))


Amúgy az őskorban szerintem még nem nagyon voltak misszionáriusok, hogy bármit is tanítsanak. Ezt is a tanár mondta?


Ez hátha hasznos:

[link]

2013. jún. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

És tudnád milyen feladatokat kaptunk még nyárra a töritanártól.. :D


Na jó nem biztos hogy az őskor, de a lényeg, hogy nagyon régen. Igazából ennek az egésznek a kialakulása kellene, hogy kezdetben mit hogy csináltak és később ez hogy változott illetve érdekességek még. Majd megnézem amit linkeltél, de most nincs túl sok időm rá. Mindenesetre köszi :)

2013. jún. 14. 13:23
 3/15 anonim ***** válasza:
64%
Tök egyszerű! Elmész az állatkertbe, és megnézed, hogy a majmok hogy csinálják. Attól nem állhatott messze az ősember technikája sem.
2013. jún. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

A fenti linkről ezt a fejezetet ajánlom:

[link]

2013. jún. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
63%

Te, nem kamu ez a kérdés? Milyen iskola ez?

Egyébiránt nem hinném hogy Ádámkának és Évikének valaki is tanította. „Az állatoktól lesték el.” Hát, ilyenek ma is vannak. Berakom, kiveszem, kész, asszony hozz egy sört.

2013. jún. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
A tanárodtól megkérdezhetnéd, hogy az állatok honnan tudták hogyan kell párosodni? Ők kitől lesték el? Van ami ösztönös dolog. A misszionáriusok hol voltak az öskorban? Kicsit zavaros ez az egész...
2013. jún. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nem kamu a kérdés, bár tudom hogy furcsa. De a tanárunknak vannak ennél érdekesebb feladatai, pl. nyáron a "saját szabadságharcában" kell segítenünk neki, ill. nem kell, de 5-öst meg felelésnél passzolási lehetőséget kapunk érte jövőre :D Egyébként a hülyeségein túl nagyon jó és jófej tanár, mindenki szereti.

A segítőkész válaszokat köszönöm!

2013. jún. 14. 16:21
 8/15 anonim ***** válasza:
63%

A nő kergeti a majmocskát, a nőt a férfi, a férfit az oroszlán, az oroszlánt a mamut.

Majmocska megbotlik, nő megédébédizi, férfi beakaszt a nőnek, oroszlán rátelepszik a férfire, a mamut kihal.

2013. jún. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
68%
Érdekes... a misszionárius pózt felejstd el, bár valóban mondják, hogy innen ered a neve, de már a bonobó is a szembe pózt használja, a korai emberféléknél is ugyanezt feltételezik. Előtte persze hátulról, de amint a szexuális aktus fő funkciója a szaporodásról az örömszerzés fel tolódott (na, hogy ezt mikor, arra nem sok bizonyíték van, de a legkorábbi emberősöknél már így lehetett), megváltozott ez is.
2013. jún. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 imco válasza:

Jött az ősember, kiszemelte a nőstényt, fogta a kőbunkóját, BANG! Aztán elkezdte húzni a hajánál fogva a barlang felé. Menet közben találkozott egy másik kollégával aki meg a lábánál fogva húzta az asszonyt. Meg is kérdezte tőle:

-Őőő mitet csinálsz te?

-Én menni ungabunga!

-Ne a lábánál húzzad! Így tele menni homokkal a lába köze!


Én valahogy így tudom elképzelni XD

Bocsi az OFF-ért!

2013. jún. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!