Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Nektek hány kötelező olvasmány...

Nektek hány kötelező olvasmányotok volt/van kilencedikben?

Figyelt kérdés

Nekem 9 van és ezt hihetetlennek tartom.

14/L


2013. jún. 29. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Gimibe lépve nekünk is kb. annyi volt (és általánosban megszoktam, hogy volt 1 darab). Órán persze nem vettük át mindet, nyilván pont azokat nem, amiket elolvastam...

Az legalább jó, ha megkapod előre a listát, mert tudod nyáron is olvasgatni.

2013. jún. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha csak nem humános gimibe mentél, nem fogjátok átvenni az összeset.
2013. jún. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekunk is ennyi volt kb., igaz a kicsit elvontabb művekkel nem foglalkozott a tanár, és csak lediktálta az órán, azokat nem kellett kiolvasnunk.

Ezek között vannak rövidek is, szóval ez a 9 semmi. Egyébként évről évre kevesebb lesz, még most a 9. osztály lesz ilyen szempontból a húzós.

Jó tanács: el ne olvasd az egészet a nyári szunetben, mert ha netalán olvasónaplót kell írni belőle, olvashatod még 1x el év közben úgyis. Tapasztalat...

2013. jún. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem csak Dante okozott maradandó sérülést 15 évesen, a többit gond nélkül elolvastam.
2013. jún. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Első félévben csak négy van (Antigone, Iliász,

Odüsszeia és Dante)

Ki lehet bírni-

2013. jún. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 gaben1997 válasza:
én most megyek 10-be 9.be 2 volt de nem kérték számon szóval szerintem felesleges elolvasni :D
2013. jún. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet, azok amiket megadtak, nem mind "kötelező",

hanem van köztük "ajánlott" is-

Érdemes még egyszer megkérdezni (a tanárt)

2013. júl. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!