Nem sok ez egy kicsit?

Figyelt kérdés

7.-es vagyok. Ma tudtam meg, hogy jövőre a nyári olvasmányokkal együtt összesen 21 kötelező olvasmány lesz. Ebből nyolcat (vagy hetet?) nyáron kell majd elolvasnunk. Nem sok ez? gimnáziumba járok, de akkor is! egész évben kínoznak bennünket, aztán meggyőződnek róla, hogy a röpke 2,5 hónap szünetet is szenvedéssel töltjük.... valahol olvastam, hogy valakinek még 7.-8. osztályban is csak egy könyv volt nyárra. Nem vagyok rossz tanuló és szeretek olvasni, de nem kötelező jelleggel, mert akkor már nem lehet annyira élvezni semmit. Nem kicsit sok elvárás ez? Annak ellenére, hogy egy 'jó', 'nívós' iskolába járok, kezdem úgy érezni, hogy bőven van itt tanár aki elég rosszul tanít. (pl. latin tanár egy borzalom, vizsgánk lesz a jövőhéten és nem hajlandó a kérdéseinkre válaszolni)

Szerintem nincs nagyon rendben ez a magyar oktatási rendszer.



2013. jún. 6. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
én most végzem a 10.-et eddig egy kötelezőm volt :D úgyhogy szerintem rengeteg...
2013. jún. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
teljesen kétségbe vagyok esve, kezd elmenni a kedvem a jótanuló élettől, nekem nem kell ez..
2013. jún. 6. 18:02
 3/4 A kérdező kommentje:

és remélem hogy ez csak 1 vicc és a barátaim nem gondolták komolyan (tegnap hiányoztam és még nem kaptam meg a listát)

de sajnos valszeg ilyen sok lesz

2013. jún. 6. 18:08
 4/4 anonim válasza:
Én 11-es vagyok, és amikor veszünk egy írót vagy költőt akkor mindig ki van jelölve, hogy miket kell(ene) elolvasni. Legutóbb 6 verset kellett megtanulni Ady-tól...
2013. jún. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!