Irodalom erettsegi tetelek?

Figyelt kérdés
Tetelsorom van csak de semmi nincs a neten..palyakepeket nem talalok csak az eletuket irja le.. stb
2013. júl. 22. 13:28
 1/9 anonim ***** válasza:

eduline-on van fent sok videó, mintha tanóra lenne, elmondja az életüket, pályájukat, főbb művek elemzését, főleg a teljes életművesek vannak fent, nagyon hasznos.


és ha okosabban keresgélsz, találsz jó tétel is. mi kellene?

2013. júl. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Most epp nyelvtanozok a tetelsor meg a szobaba van ahol alszik a lanyom. Fejbol most igy petofi tuti brnne van, Arany is. Olvasmanyok ( nora ..)
2013. júl. 22. 13:38
 3/9 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/user/edulinehu


itt elérhetőek a videók, én innen tanultam a tételek felét (estin érettségiztem)


történelem, és irodalom videók vannak fent, tanárok magyaráznak. miközben nézed a videót, készítsd el a saját jegyzeted.

2013. júl. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tankönyv.
2013. júl. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Vegzos tankonuve nincs benne mert van benne 9-es anyag is..
2013. júl. 24. 20:25
 6/9 anonim ***** válasza:
Én megőriztem az összeset érettségééig, de mindegy. Akkor mondok még egyet: könyvtár.
2013. júl. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
En nem kaptam teteleket mert magantanulo vagyok.
2013. júl. 25. 16:02
 8/9 anonim ***** válasza:
Én sem kaptam tételeket és én is magántanuló voltam. Kidolgoztam őket.
2013. júl. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A kérdésben még azt írtad, van tételsorod. miért kamuzol? kifogások azért akadnak rendesen.
2013. júl. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!