Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » A budapesti Karinthy Frigyes...

A budapesti Karinthy Frigyes Gimnázium tart felvételi előkészítőt?

Figyelt kérdés
Keresgéltem a honlapon ezügyben, de sajnos nem találtam idevágó infókat :( Egy-két tájékoztatás is jól jönne a sulival kapcsolatban, a tanárok, a diákok, a közösség, az oktatás és a lehetőségek érdekelnének. Szeptembertől leszek nyolcadikos, eddig szinte mindig kitűnő voltam, a tesi kivételével (négyes) az összes tárgy ötös. A kéttannyelvű angolt céloznám meg :) Előre is köszönöm!

2013. aug. 18. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:

A honlapon biztos találsz elérhetőséget és, ha betelefonálsz készségesen felvilágosítanak ez ügyben.

Ismerősöd nem jár a suliba, akitől rátudnál kérdezni?

2013. aug. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, tartanak.

Csak kérdés, hogy mennyibe kerül.

2013. aug. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Törpilla, igaz, hülye voltam, hogy nem jutott eszembe, köszönöm :) Nem, sajnos nem jár ismerősöm oda. Egy barátnőm nővére megjelölte az iskolát, de nem oda ment előkészítőre, és máshová is vették fel.

#2, jó lenne, ha tartanának.. Az ár persze nem elhanyagolandó, nyilván nem fogunk tízezreket fizetni az előkészítőért, de párezret talán rászánnék, mert nagyon szeretnék majd bekerülni. :)

2013. aug. 18. 15:39
 4/7 anonim ***** válasza:

Sok sikert a felvételihez! :)

Ne izgulj, nem a világ vége.

2013. aug. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. aug. 18. 22:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Minden évben tartanak és szerdánként szokott lenni, de szerintem nemsokára kiírják, mert szeptemberben végén már kezdődni szokott.
2013. aug. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2013. aug. 21. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!