Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valamilyen anyag, és pár...

Valamilyen anyag, és pár jellemzője?

Figyelt kérdés
az a házi feladatunk kémiából, hogy ki kell választani egy anyagot, mint például a vas,és erről kell írni kb. 10-15 mondatot.. a vas , a levegő, a víz, a hó, mágnes, ezeket már írják az osztálytársaim,és meg lett beszélve,hogy én ezeket nem írom le, és az lenne a kérésem, hogy írjatok anyagokat, a jellemzőit nem is feltétlenül kérem, hogy írjátok le, mert majd rákeresek a google-ba.és ezeket a jellemzőket majd órán, mindenki előtt fel kell olvasnom, és ki kell találniuk,hogy én miről írtam,szóval,ha írtok, akkor valami könnyen kitalálhatót írjatok,... azért igyekszem ezt a házit jól megcsinálni, mert új a tanárunk, és ha jól sikerül, tetszeni fog neki, akkor jó benyomással lesz rólam :)
2013. szept. 3. 18:20
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!