Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Azt a házit kaptuk magyarból,...

Azt a házit kaptuk magyarból, hogy írjunk egy fogalmazást egy képről ami egy fogorvosi rendelőt ábrázol. Arra gondoltam hogy én leszek a fogorvos és egy pszihopata gyilkos leszek, csak nem tudom hogy és mit írjak. Hogy kezdjék bele?

Figyelt kérdés
2013. szept. 3. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt hazudtam neki, hogy érzéstelenítőt adok a szájpadlásába, de halálos injekciót fecskendeztem belé. Két perc múlva halott volt. Nem csapott sok zajt, csak a kezei rángatóztak egy kicsit. Ahogy néztem, merevedésem támadt.
2013. szept. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez jó. Köszi :) ha van még ilyen, akkor jöhet :)
2013. szept. 3. 19:14
 3/5 anonim válasza:
mondjuk:"hülye vagy!":D
2013. szept. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Eljátszottam a gondolattal, hogy mi lenne ha szeretkeznék egy halottal, de mivel nem volt sok időm, gyorsan kirángattam a székből a hullát és hátrahúztam a bordó függönnyel elválasztott öltözőmbe. Mennyire utálom ezt a ronda és nehéz függönyt. Nem is értem, hogy Ms. Doyle miért éppen ezt az anyagot választotta?

- Elnézést uram, de zajt halottam- Ms. Doyle fesztelen és unalmas arca bámul a képembe.Nem is hallottam, hogy nyílt az ajtó. Vén aljas sumák dög, mennyire utálom. -Minden rendben van?- hangja bizonytalan és gyanakvó. Most először érzem azt, hogy ez a nő is érző ember, nem pedig egy minden utasításomat kérdés nélkül elvégző robot. Ettől a felismeréstől újból elönt az a különös bizsergés, amitől az egész testemet kéjes bizsergés járja át. - Kedves Ms. Doyle, tegnap, amikor nevetett észrevettem, hogy a bal felső 6-os fogában mintha meglazult volna a tömés. Üljön le a székbe, megvizsgálom- mozdulatai megint gépiesek és engedelmesek, de a szeme...a szemében ott csillog a kétely halvány szikrája. A torkom egyre szárazabb és remeg a kezem. Igen, őt akarom. Ezt a frigid és jéghideg nőt akarom. Azt akarom, hogy fellobbanjon benne a láng és zihálva könyörögjön az életéért; karmolja a hátam, harapja a nyakam, ellenkezzen, sírjon, szenvedjen és tegyen meg mindent azért, hogy életben hagyjam. -Hunyja le a szemét, így kellemesebb lesz- a hangom bizalomgerjesztő, nem vette észre a gyöngyöző homlokom. Itt az idő. Az ujjam már a play gombon van...Nem kímélem, szenvedj Ms. Doyle! Ezt akkor is végighallgatod: http://www.youtube.com/watch?v=cOrc37wNUqU&hd=1

2013. szept. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi :) de már nem kell...:D és lehet hogy hülye vagyok :D
2013. szept. 12. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!