Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Segíteni nekem valaki angolról...

Kékszemű95 kérdése:

Segíteni nekem valaki angolról, magyarra fordítani?

Figyelt kérdés

New York: I asked an office worker who was eating his sandwiches to take a photo of me. Of course I'll take your picture. Again? Sure! Again? No problem. Have a nice day?

I bought an I love New York T-shirt and drinks from two Different people. I gave them too much money but they both gave me the extra money back. I fell oven in Central Park, I didn't have to wait more then thirty seconds. Oh dear a man said. Is this your camera? I think it's broken.

Paris: I asked some gardeners to take some photos of me in front of the Eiffel tower. They couldn't stop laughing when they saw my hat. I bought some fruit in a greengrocer's and gave the man a lot of coins. Ha carefully took the exact amount. I fell over in the Champs Elysées said, ' Are you Ok? And he was Scottish!

Rome: I asked a very chic women in sunglasses. She took a photo of me with my hat on, then without my hat. Then with my sunglasses. Then she asked me to take a photo of her! I bought a copy of The Times from a newspaper seller near the railways station. It was three euros. I gave the man four and he didn't give me any change. When I fell over about eight people immediately hurried to help me.


2013. szept. 9. 18:26
 1/2 anonim ***** válasza:

New York: Megkértem egy szendvicset evő irodistát, hogy csináljon rólam egy képet. Persze, hogy csinálok Önről egy képet. Még egyet? Rendben! Még egyet? Ahogy gondolja. Legyen jó napja!

Vettem két különböző személytől egy szeretlek New York pólót és italokat. Többet fizettem a kelleténél, de mindkettőtől megkaptam a visszajárót. Elestem a Central Parkban, nem kellett 30 másodpercnél tovább várnom. Ó szegénykém, nodta egy férfi. Ez a maga kamerája? Szerintem eltört.

Párizs: Megkértem néhány kertészt, hogy fotózzanak le az Eiffel-torony előtt. Mikor meglátták a kalapom, annyira nevetni kezdtek, hogy képtelenek voltak abbahagyni. Vettem némi gyümölcsöt egy zöldségesnél és egy csomó érmét adtam az eladónak. Gondosan kivette belőle a pontos összeget. Elestem a Champs Elysées-en, mondta Jól van? És egy skót volt!

Róma: Egy napszemüveges, nagyon divatos nőt kértem meg. Csinált rólam egy képet kalapban, aztán egy másikat anélkül. Aztán egyet a napszemüvegemben. Majd megkért, hogy fotózzam le. A vasútállomás közelében egy újságosnál vettem egy Times-ot. 3 euróba került. Négyet fizettem és nem kaptam visszajárót. Mikor elestem, körülbelül nyolc ember azonnal a segítségemre sietett.

2013. szept. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. szept. 9. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!