Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Angolosok. Jól fordítottam?

Angolosok. Jól fordítottam?

Figyelt kérdés

Kaptunk pár mondatott,amit le kell fordítani,ez az egyetlen mondat,amiben nem vagyok biztos,hogy jó,nagyon rossz vagyok angolból.


Játszok gitáron,zongorán,dobon és orgonán.Kedvenc hangszerem az orgona.


I playing the guitar,piano,drums and organ.My favorite instrumenst is the organ.



2013. szept. 13. 13:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Teljesen jó.
2013. szept. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Teljesen jó a fordítás, max. annyi, hogy mindegyik elé oda kellene írni a "the"-t, vagy legalább az "organ" elé az "and" miatt.

De akkor már nagyon is szabályos :)

2013. szept. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2013. szept. 13. 13:44
 4/8 anonim ***** válasza:

Azért mégse teljesen jó a fordítás, vannak benne hibák.


"I playing" helyett "I play", "the" viszont nem kell a hangszerek elé kedves előző válaszolók!


Tehát:

I play on guitar, piano, drums and organ. My favourite instrument is the organ. (De ha értelmesebben szeretnéd átkötni akkor: And my favourite one is the organ.)

2013. szept. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

előző, az elejében igazad van de hangszerek előtt play the ... teljesen jó

itt bővebben olvashatsz róla [link]

2013. szept. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Az utolsónak igaza van.ű


I play the guitar, the drums and the organ. My favourite instrument is the organ.

2013. szept. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Előző voltam.

2013. szept. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm
2013. szept. 15. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!