Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Segitetek ha megkérlek szépen...

Segitetek ha megkérlek szépen az angol hf-ban? Kell érvelni. (VAn két közmondás, és csak egyet kell)

Figyelt kérdés

1. "If we all spoke the same language, there would be fewer conflicts and wars."


2."Every time a language dies, the world loses a piece of its ability to survive."


Ezek közül kell egz mellett vagy ellen érveljek. Tudom, hogy mit jelentenek, de nem tudom kifejezni magam. Minimum 50 szó kéne legyen. Ha segitetek, meg a zöld kéz (minden jó válaszhoz) Köszönöm előre is !


2013. szept. 21. 12:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Írd le őszintén a véleményedet, azért érzed,hogy nem tudod meg csinálni mert amit gondolsz azt nem mered le írni. Én személy szerint nem értek egyet egyik közmondással sem, egy nagy marhaság az egész...
2013. szept. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!