Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hétfőre kell, teljesen elfelej...

Hétfőre kell, teljesen elfelejtettem megcsinálni! Jules Verne?

Figyelt kérdés
Annyit történt, hogy elfelejtettem kiolvasni egy angol, 2. szintű könyvet (hetedikes vagyok). A címe: Jules Verne: 20,000 leagues under the sea. Valaki tudna hozzá egy megoldókulcsot? Mert a végén vannak feladatok, és mivel nem olvastam el, ezért nem is tudom megcsinálni. És még 8 fejezetet nem tudok elolvasni ma és holnap!!! :O

2013. szept. 28. 08:27
 1/3 anonim válasza:

Dehogy nem.Ha leülsz,simán ki tudod olvasni 2 nap alatt.

Egyébként google a barátod.

2013. szept. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne viccelj, szombat reggel van, még van két teljes napod! Az ilyen könnyített olvasmányok mindig rövidek, még ha lassan is olvasol, pár óra alatt simán megvagy vele. Az angol még ráadàsul hasznos is, később bánni fogod, ha most nem tanulsz.

De amúgy kereshetsz egy rövidítést (akár magyart is), csak benne van annyi, amennyi a tesztekhez kell. Magyarul egyébként Nemo kapitány a címe, érdemes elolvasni, mert nagyon jó. :)

2013. szept. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha így gyorsabban megy, olvasd el magyarul.
2013. szept. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!