Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Mit lehetne írni az angol...

Kedves97 kérdése:

Mit lehetne írni az angol levélbe?

Figyelt kérdés
2-t kell írnom, mind kettő a 2013 májusi feladatlapból van. Az egyik egy meghívás ilyen csillagnézésre planetárium, aztán az asztronautáktól lehetne kérdezni valami Victorian teleszkópot is meg lehet nézni. az elejét már megírtam de bele kéne írni miért érdekel ez engem és nemtudok mit írni. a másikban pedig tanácsot kéne adnom, mert a levelezőtársam úgyérzi hogy nem elég jó a testvéreihez képest a bátjya 27 éves ügyvéd, a nővére 19 éves valami csapatban úszó és sikereket ért el most egyetemre jár és mindenki büszke rá, a srác akinek tanácsot kell adnom úgyérzi hogy a családjának csak csalódást okozhat a tesvéreihez képest, mit tudnék neki ajánlani? Nem kell megírni helyettem vagy ilyesmi csak ötleteket adjatok :)

2013. szept. 30. 21:34
 1/2 anonim ***** válasza:

A levelezőtárs mennyi idős?

Mit tudsz róla még?

Írd meg neki, hogy biztos ős is jó valamiben.

Próbálja megtalálni azt, amiben ő kiemelkedő vagy ami örömet okoz neki és azt tanulja ki szakmaként.

2013. okt. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A levelezőtársad fiú?

Ha tudnál valamit a hobbijairól biztos jobban tudnál neki "tanácsot" adni. Írd meg neki, hogy nem olyan fontos, hogy mit tudom én milyen híres ember legyen, hanem hogy szeresse azt, amit csinál. Pl. lehet egyszerű eladó is, ha abban érzi jól magát, jól tud bánni az emberekkel. Lehet a szüleivel többet kéne beszélgetnie

a témáról. Nem tudjuk a szülők mennyire "megértők" vagy

nem megértők

2013. okt. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!