Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Telc augusztus 11. angol...

Telc augusztus 11. angol középfokú nyelvvizsga! Ki mit írt a levélbe?

Figyelt kérdés

2012. aug. 13. 12:25
1 2
 1/13 anonim válasza:
ez attól is függ, hogy melyiket választottad?és pontosan mire gondolsz?címzés, tárgy, szöveg?
2012. aug. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A majmosra. Valaki azt mondja, hogy információ kérő, valaki pedig h állásra jelentkező. És speciel állásra jelentkezést írtam.
2012. aug. 13. 14:06
 3/13 anonim válasza:
hát sajnos akkor én nem tudok segíteni, mert a másikat választottam, de nem volt ott semmi h kérj több infót vagy jelentkezz?
2012. aug. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát sztem én írtam jól, csak elbizonytalanít hogy más azt mondta h infókérő volt..:D
2012. aug. 13. 14:29
 5/13 anonim ***** válasza:

Én is a majmosat írtam és állásjelentkezés félét írtam. Nem olyan volt, mint egy szokványos jelentkezés, információkérő meg szerintem nem lehetett, mert max magadtól érdeklődhettél dolgokról, nem volt a feladatban.

Neked hogy sikerült a vizsga?

2012. aug. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én is állásra jelentkezőt írtam. Egyáltalán nem említette, hogy kérjek információt. Meg úgy emlékeszem, hogy az volt írva, hogy: mutasd be magad. És utána a pontok, amiket írni kellett/lehetett.

Nektek hogy sikerült?


16/F

2012. aug. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én is állásjelentkezőt írtam, csak beletoldottam néhány kérdést. Neked hogy sikerült? Hogy érzed?

14/lány

2012. aug. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
pont ezt akartam megkérdezni én is és megnyugodtam mert az én első mondatomban is jelentkeztem. Nem volt leírva, h érdeklődés vagy jelentkezés, csak hogy mutasd be magad, de ezt érdeklődésben szerintem nem lehet leírni. Mikor lesz eredmény?
2012. szept. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szombaton várható az esti órákban, de csúszhatnak egy napot.
2012. szept. 6. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
utolsó elötti vagyok. Nekem meglett :) 83%al
2012. szept. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!