Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Nem tudom hogy írjak fogalmazást?

Nem tudom hogy írjak fogalmazást?

Figyelt kérdés
Ezek a té,ák lehetnek : mobiltelefonok XXI században , smink tinikorban , kutya macsaka a lakásban , sajt , Ájulós kecskék . kiselőadást kéne írni de nem tudom hogy kéne meg egyik témában se vagyok otthon légyszi segítsetek se ne baromságokat írjatok

2013. okt. 2. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
és akkor most mi?
2013. okt. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajt jó lesz?
2013. okt. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Kérd meg kutyás, macskás ismerőseidet és majd elmondják a tapasztalataikat.Mobilra,ájulós kecskékre,a sajtra meg a tinik sminkelésére rákeresel a googlen, mi ezen a nehéz??
2013. okt. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kyra20000 válasza:

a mobiltelefonoknál összehasonlíthatnád a mostaniakat a régiekkel. a smink tinikorban-nál leírhatnád az előnyeit hátrányait és a te véleményed. A kutya macskánál előnyök hátrányok szintén és a asaját véleményed és nekik mi jó. A sajt egy érdekes téma írd le a fajtáit származási helyüket. Ájulós kecskék... erről nem tudok mit mondani.

Remélem tudtam segíteni.

2013. nov. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!