Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Fogalmazást kéne írnom a...

Fogalmazást kéne írnom a következő címmel:Miről susognak a fák? Tudnátok nekem segíteni ebben?

Figyelt kérdés

2013. okt. 4. 13:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Írj arról, hogy a fák tanúi voltak annak, hogy valaki elás az erdőben egy holttestet. Először például csak azt hitték, krumpliszsák, de aztán kilógott az áldozat lába.
2013. okt. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
komoly válaszokat kérek
2013. okt. 4. 13:30
 3/9 anonim ***** válasza:
Komolyan gondoltam.
2013. okt. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Susoghatnak arról, hogy mi történik az erdőben. Vadászok lelövik a szarvasokat, a szerelmespár belevéste a neveiket az egyik fa törzsébe, hogy jön a tél és félnek tőle, vagy arról, hogy az egyik ágon kikeltek a kismadarak stb. Légy kreatív ;)
2013. okt. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Találj ki valamit, használd a fantáziád, mondjuk én azt írnám, de neked nem tanácsolom, hogy arról susognak a fák,hogy az agyalágyult tanárom miért ad ilyen hülye címet a fogalmazásnak és a fákba oltanám bele a diákok panaszos lelkét, akik ilyetén módon is szimbolizálnák a bekorlátoltságukat (helyhez vannak kötve, és egy idegen ,helyhez kötött élőlénybe vannak bezárva) és mindezt egy olyan központi gondolat köré építeném, hogy a tanárom nagyon korlátolt gondolkodású,hiába ad ilyen szabad teret az alkotásnak. Aztán azzal zárnám le,hogy jön az élet képében megjelenő közterület felügyelet és kivágja az összes fát.
2013. okt. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Akkor "susognak" a fák (az erdőben), mikor a szellő megmozgatja őket. Most éppen arról "susognak", hogy hideglesz és nemsokára le fognak hullani az ágakról.

Meg hogy inkább maradnának még az ágakon, mert nagyon szeretnek ott lenni. Imádják,amikor beléjük fúj a szellő és himbálózhatnak. Amikor leesnek a földre, már nincs himbálózás. És még az a jobbik eset, amikor nem égetik el őket, hanem ott maradhatnak a talajon míg le nem bomlanak.

2013. okt. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2013. okt. 4. 14:33
 8/9 anonim ***** válasza:
Mesélhetnek a régi időkről...Hogy mik történtek.Amikor mi még nem voltunk... :)
2013. okt. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Első szerintem kur.va jó, nem tudom miért nem tűnik neked komolynak. A komolytalan az a bekorlátolt tanáros.
2013. okt. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!