Ez így értelmes angolul?

Figyelt kérdés

So it is means that we have to send the basic materials which are necessary for the brazing.

Please inform us how your plan is. Will you send the metal basic material to us and then we send them to the supplier (and after they brazed them, they send the brazed material back to us)? Or will you send the metal basic material to the supplier in direct? How is your plan?


2013. okt. 7. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Biztos megértik így is, de pár dolgot inkább írj át.

So it means that we have to send the basic materials which are necessary for the brazing.

Please inform us what your plan is. Will you send the metal basic material to us and then we send them to the supplier (and after they brazed them, they send the brazed material back to us)? Or will you send the metal basic material to the supplier directly? What is your plan?

A többi hiba inkább stílus, szépség, sztem azok maradhatnak.

2013. okt. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de megkérdezhetem, hogy Te hogy írnád?
2013. okt. 7. 22:59
 3/5 anonim ***** válasza:

So it means that we have to send the basic materials which are necessary for the brazing.

Please inform us about the details of the process: will you be sending the basic material to us, or directly to the supplier? (In other words, will they receive it directly from you, or do we have to forward it to them?)

Talán így. De mondom a 4 javításon kívül oké az eredeti is.

2013. okt. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt a részt kihagytam, hogy a forrasztás után visszaküldik nekünk, mert ha jól értem, ez mindkét esetben így van.
2013. okt. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi
2013. okt. 7. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!