Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Milyen kiselőadás témát...

Milyen kiselőadás témát válasszak?

Figyelt kérdés
Kiselőadást kéne írnom magyarból (2oldalas,max két képpel). Viszont fogalmam sincs, mi lehet a téma... Hetedikes lány vagyok. Arra gondoltam, írhatnék a közösségi oldalakról - előnyök, hátrányok, meg ilyesmi. Szerintetek? Ha erről is irnék, mik legyenek bent? Vagy valami más téma? :) Előre is köszi
2013. okt. 14. 14:50
 1/3 anonim válasza:
Szerintem az egy nagyon jó téma, amikor hetedikes voltam én is arról tartottam kiselőadást, és nagyon jól sikerült. :) Szóval az egy jó téma! Sztem írd le benne, h szted mi z előnye-hátrány, miért hasznos, és miért nem. Indokold meg mindig vmivel a kijelentésedet. Sok sikert! Remélem tudtam segíteni, és írj, ha kell vmi! :)
2013. okt. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
na, nagyjából kész vagyok vele, lehet, hülye kérdés, de hogy fejezzem be? :D mármint nem kell felolvasni, csak a tanár nézi meg :) köszi:)
2013. okt. 14. 16:01
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is hetedikes lány vagyok és pont ezzel küszködöm magyarból. Szerintem ez remek ötlet. Akár a testfelépítésről vagy az állatokról vagy a médiáról is tarthatsz, mert abban benne van az újság, tv(reklámok, sorozatok, filmek, ajánlók), internet, mobil és más komunikálással vagy ismeret bővitéssel kapcsolatos tárgyak. Persze a közösségi oldalak is jók(az is része lehet a médiának), úgyhogy ezt befejezhetnéd úgy pl.: A 21. század találmányai a közösségi oldalak és várhatóan egyre nagyobb szerepet fognak betölteni életünkben.

Remélem segíthettem időben.

2013. okt. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!