Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Angol kiejtésben valaki segítene?

Angol kiejtésben valaki segítene?

Figyelt kérdés

Léccike írd le úgy, ahogy kiejtsuk. A group of frogs were traveling the woods, and two of them fell into a deep pit. The other frogs saw were as good as dead. One of the frogs gave up and died. The other frog to jump as hard. The crowd of frogs yelled at him to stop the pain an just die. He jumped and finally made it out. He was deaf, he thought hey were encouraging him the entire time.


This story teaches two lessons: There is power of life and death in the tongue.

A destructive word to someone who is down can be what it takes to kill them.


2009. nov. 12. 18:15
 1/8 anonim ***** válasza:
61%

Ö grup of frogsz wör travöling dö vúdsz, end tú of dem fell intu ö díp pit. Dö ádör frogsz só wör esz gúd esz díd. ván of dö frogsz gév áp end dájd. Dö ádör frog tu dzsámp asz hárd. Dö Krouvd of frogsz dzselled et him tu sztápp dö péjn ö dzsászt dáj. Hí dzsámpd end fájnöli méd it áut. Hí vaz díf, hí szoufsz héj wör enkoraedzsing him dö entájör tájm.


disz sztori tícsiz tú lesszönz: Dér iz pávör of lájf end dísz in the tong.

Ö disztruktív vörd tu számván vú iz dáun ken bí vát it téksz tu kill dem.

2009. nov. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Azért hozzáteszem, van ahol hibáztam. Mert én sem vagyok tökéletes, és mert még sosem csináltam azt, hogy így leírjam:) Sok sikert a feleléshez, vagy amihez kell;)
2009. nov. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

Ö grúp of frogz wör tráveling dö vúdsz, end tú of dem fell intu ö díp pit. Dö ádör frogz szó wör áz gúd áz ded. Ván of dö frogz gév áp end dájd. Dö ádör frog tu dzsámp ás hard. Dö krávd of frogz jelld et him tu sztáp dö péjn en dzsászt dáj. Hí dzsámpd eng fájnöli méd it áut. Hí váz def, hí tout hej wör enkuraging him dö entájör tájm.

Disz sztori ticsiz tú lesszönz: Der iz pávör of lájf end def in dö tándzs.

Ö desztrutív wörd tu számván vú iz dávn ken bí vát it téksz tu kill dem.

Nem biztos de én így ejteném őket. remélem segítettem ezzel valamennyit :)

2009. nov. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
9%
Az eredeti szövegednek eléggé korlátozott mértékben van értelme, magyarul a 2., 4., 5. mondatnak nincs. A kiejtők meg még a sajtóhibát is kiejtették, pl hey az they akar lenni. És bocs, de a "kiejtsük" bántja a szememet. KiejtJük!
2009. nov. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ezzel nem segítettél neki. azzal, hogy tudatod vele, hogy a történetnek nincs értelme és minket szidsz nem érsz el semmit.
2009. nov. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
18%

Elérhetem azt, hogy megpróbálja a szövegét átdolgozni. Csak ő tudja, hogy mit akar a szövege jelenteni, én nem.

Egyébként az "enkuraging" az kb inkáridzsing és bátorítani-t jelent, a power nem pávör, hanem kb "páuö",a "tandzs" meg "táng" és nyelvet jelent. De egy hatsoros szöveget nem vagyok hajlandó átírni kiejtés szerint betűkkel, mert egyszerűen lehetetlen. a th például nem d.

2009. nov. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Aki megpróbálta kiejteni annak nagyon köszönöm a segítségét :) De okoskodásra nincs szükségem...........
2009. nov. 12. 21:02
 8/8 anonim ***** válasza:

tudom hogy a th-t nem d-nek kell ejteni hidd el. de akkor te hogyan írnád le azt a hangot, he?

én csak megpróbáltam segíteni abban amit kért, nagyokos!

szívesen, ha ezzel segítettem.

2009. nov. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!