Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Saját magamról kell prezentáci...

Saját magamról kell prezentációt készítenem, mi legyen benne?

Figyelt kérdés

8 perces ppt kell, sztem eszméletlen hülye feladat, idegen emberek között magyarázzak magamról, amikor alapból uuutálom az ilyet... :D

Mi legyen az első dia? A nevem legyen a cím? LOL... Milyen címeket adjak a diáknák? Alapadatok, tanulmányok, kedvenc akármik? Mi vaaan? :D


2013. nov. 12. 06:23
 1/8 anonim ***** válasza:

A gyerekkorodtól a mostani életedig válogass össze (vállalható) képeket...

Pl. ahogy játszol, esetleg ovis ballagási kép, valamilyen szereplés, évnyitó v. évzáró a suliban, kirándulás, kedvenc kutyáddal fotózkodva, aki az életed része, esetleg egy boldog családi kép, ha sportolsz valamit arról kép... tehát olyat válogass, ami mind Te vagy.

És annyira jópofa szöveget lehet alá írni. Az első szerelemmel közös kép...

Nyilván attól függ hány éves vagy én már a lányom születését is be tudnám tenni, és az esküvőmét is.

Ez egy nagyon jó feladat, csak kicsit gondolj vissza eddigi életedre mélyedj el benne.

2013. nov. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%
Látom marhára "komolyan" veszed,ha magadról sem tudsz összeszedni ennyit,lefogsz bőgni mint a szarosfazék :=/
2013. nov. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
A legviccesebb az, hogy MAGADROL kell irni es tolunk kersz segitseget hozza... Ird le az alapokat aztan kapsz egy gyenge harmast. Minek erolkodj, ha nincs benned semmi?
2013. nov. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%

De durva, saját magadról nem tudsz 8 percet beszélni? Akkor miről tudsz?

Szerintem legyen benne a kérdésedből kiindulva, hogy :D D: LOL :D :D LOL

2013. nov. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
-.- A retardált népség ismét megcsillogtatta intelligenciáját... :D
2013. nov. 12. 18:46
 6/8 anonim ***** válasza:
43%
- szolt a bolcs kerdezo.
2013. nov. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bizonyára mindenki retardált, aki nem tud leereszkedni arra a szintre, hogy saját magáról se tudjon pár percet beszélni...
2013. nov. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Borzasztó. Mármint borzasztó, hogy 8 percet nem tudsz magadról beszélni. Rettenetes. Én 2 órát is tudnék.
2014. máj. 31. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!