Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » 1 hétig kórházban voltam....

1 hétig kórházban voltam. Irodalom házi?

Figyelt kérdés
1 hétig kórházban voltam. Ma délután bementem suliba a leckét elkérni. Holnapra kell írni a Candide-ből egy egy oldalas fogalmazást. Lehet vélemény, szereplőelemzés, stb. A tanárom rendkívül kemény. Azt mondta nem érdekli a betegségem. Ha holnapra nem készül el, egyes. Könyörgöm valaki segítsen. Nem szeretném lerontani a négyes jegyem hármasra vagy kettesre...
2009. nov. 17. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:

ha nem akarsz szuperfogalmazást írni, csak egy olyat, hogy adjon rá egy 4est, akkor sztem nézz utána a neten.

én a helyedben candide-ot választanám, mert az a legegyszerűbb (bár már elég rég olvastam).

írd bele, h ez egy fejlődéstörténeti regény, candide utazik egy csomót, közben rájön az élet nagy igazságaira, aztán mikor hazatér, ugyanott folytatja az életét, ahol abbahagyta.

ill. a híres idézet a könyvből "vár a munka a kertben", vagyis mindegy, mi történik velünk, amíg van mihez kezdenünk és megtaláljuk a saját helyünket az életben, lehetünk boldogok.

2009. nov. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, rákerestem. Majd leírom mit írtam. Kb egy fél óra. Elolvasnád majd és segítenél a hibák kijavításában?
2009. nov. 17. 19:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbálj még egy napot hiányozni. 3 napot igazolhat a szülő, feltételezem, hogy a kórházról van igazolásod, és eddig másra nem használtad még fel ezeket a napokat.
2009. nov. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na már kész is. Még Candide jellemében tudna segíteni valaki? Azt szeretném beleírni még.
2009. nov. 17. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!