Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Miért akarja valaki elvégezni...

Tom Benko kérdése:

Miért akarja valaki elvégezni a (z) x. osztályt, ha egyszer a feladatokhoz hozzá sem tud kezdeni?

Figyelt kérdés

Unom már, hogy csak annyit ír ki a nagyon okos kérdező, hogy ugyan, oldjuk már meg neki, de még annyit is derogál leírnia, hogy mire jutott, vagy mit nem ért.

Mondjuk az is marha, aki meg is oldja neki a feladatot...



2013. nov. 30. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért marha, mert így is segít neki, bár más értelemben? Avagy azért, mert ha x idő múlva valaki megtalálja a kérdést és megtanulja belőle azt ami neki nem ment, akkor segít azon is? Esetleg azért, mert ezzel a válaszadó a saját tudását is karbantartja? Nem értelek... Ha ennyire nem tetszik az itt lévő rendszer, akkor el lehet menni, senki nem kötelez sem válaszadásra, sem kérdés írására.
2013. nov. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"Mondjuk az is marha, aki meg is oldja neki a feladatot..."

Kösz.

2013. nov. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezen én is gondolkodtam már. Aztán rájöttem, hogy én is voltam így néhány tantárggyal.


(Csak engem annyira hidegen hagyott, hogy meg sem kérdeztem, nem foglalkoztam vele. Persze máig nem tudom hogy Ady Endre hol született.)

2013. nov. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha megoldom helyette, abból nem tanul semmit, legfeljebb nyafogni mindenért. Egyébként egyet értek, ha nem megy az osztály, el lehet (sőt, kell) menni, nem rontani a levegőt.
2013. dec. 1. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!