Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki lefordítaná ezt a pár...

Valaki lefordítaná ezt a pár mondatot németre?

Figyelt kérdés

Nekem a anyukám a példaképem mivel ő is egészségügyis nővér,és már kiskoromban tetszett ahogy segít a embereken,ezért választottam én is ezt az iskolát.Mindig segít mikor kérem és én is ilyen szölő szeretnék lenni.


Szabadidőmben futok,fuvolázok,olvasok és a barátaimmal vagyok.


2013. dec. 9. 22:55
 1/3 anonim ***** válasza:

MeinVorbild ist meine Mutter, da sie auch Krankenschwester ist, und mir hat schon immer gefallen, wie sei anderen Menschen hilft. Deshalb habe ich auch diese Schule gewaehlt. Meine mutter hilft mir immer, wenn ich sie darum bitte und ich möchte auch so eine

Mutter werden.


In meiner Freizeit jogge ich, spiele auf der Querflöte, lese und bin mit meinen Freunden zusammen

2013. dec. 10. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Evele123 válasza:

"wie sei anderen Menschen hilft."

helyett "wie sie anderen Menschen hilft."


Szerintem elírás lehetett...

2013. dec. 10. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon kőszönöm.
2013. dec. 10. 07:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!