Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Van közöttetek olyan, aki jó...

Bratilla kérdése:

Van közöttetek olyan, aki jó matekból és segítene nekem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudom, hogy így ünnepekkor mindenkit hidegen hagy a matematika, de nekem nagy segítségre lenne most szükségem. Az exponenciális egyenletek témakört vesszük, és mióta ebből írunk dolgozatokat, a 4-esemet annyira lerontottam, hogy most a 3-asért kell küzdenem.


Van itt egy feladatsor (senki ne ijedjen meg, nem az egész kell :D):

[link]

A *-gal jelölt feladatokat kellene valahogy megoldani. Sajnos a levezetés is kell. :(


Nem szoktam itt segítséget kérni, nem is tudom, hogy hogy működik, ha valamit rosszul csináltam, szóljatok rám. Sajnos tényleg nagyon kétségbeesett vagyok ez miatt.


Ha valaki segítene megcsinálni őket, így a szünet alatt, hihetetlenül hálás lennék.

Előre is nagyon szépen köszönöm!


2013. dec. 22. 20:11
1 2 3
 1/23 Kunigunda1129 válasza:

Szia!

Én tudok neked segíteni és el is tudom magyarázni, ha szeretnéd!Viszont a megoldásokat csak később tudom feltenni mert most nincs annyi időm.

2013. dec. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Szia! Hú, magyarázattal együtt valami fantasztikus lenne! Több, mint tökéletes. :) Amúgy nem sürgős, a szünetben végig lehet csinálgatni. Én ma meg tegnap próbálgattam, de tök reménytelen vagyok, még az egyszerűbbek sem mennek, nem hogy ez. :/ De ha segítesz, azt tényleg nagyon köszönöm! :)
2013. dec. 22. 20:36
 3/23 anonim ***** válasza:

Addig nézz szét itt is:

[link]

Így megoldva érthető?

2013. dec. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Az első feladatsort valaki a héten már kérdezte:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__hazife..

Itt, a lap tetején is van egy kereső. Oda beírod, hogy "exponenciális" és ontja neked a hasonló feladatokat.

2013. dec. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Egy a sok közül:

[link]


(Íme.)

2013. dec. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Íme, még egy:

[link]

2013. dec. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Ez is egy:

[link]


(Íme.)

2013. dec. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Még három:

[link]


[link]


[link]


(Íme.)

2013. dec. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Húúúú, de jó fejek vagytok! :D

A mintafeladatokat is köszönöm, a tanácsokat is, neked utolsó, pedig azt hiszem, örök hálával tartozom! :)

2013. dec. 23. 16:04
 10/23 anonim ***** válasza:

Íme, még egy a karácsonyfa alá:

[link]

2013. dec. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!